Info patsiendile

Silmaarsti ja kirurg-uroloogi vastuvõtud toimuvad alates 15. juunist 2023 uues asukohas Piiri tn 1 ( endine Ühisgümnaasiumi hoone) I korrusel. Sisenemine parempoolse hoone tiiva koridorist.

Palun vaadata kabinettide lahtioleku kohta andmeid konkreetsete kabinettide alt. 

Silmaarsti ja kirurg­-uroloogi vastuvõtt toimub Tervisekassa lepingu alusel ning pöördumiseks on vajalik eelnev registreerimine:

Silmaarsti vastuvõtt Tartus Raatuse Kliinikus (Raatuse 77), registreerimine E ja R 8.00-15.00 , .T  graafiku alusel  08.-15.00 (osadel päevadel)  tel: 7351374  või veebilehelt püsivalt : https://www.veebiregistratuur.ee/#/43/( samas saab kuni 24 tundi enne registreeritud vastuvõtu aega vastuvõttu tühistada   ). Vajalik on ID kaardi või mobiil-ID olemasolu.Teist isikut seoses ühinemisega üleriigilise digiregistratuuriga saab registreerida ainult siis kui teine isik on registreerija alaealine laps või hooldatav. Saadetud e-kirjade kaudu ja asutuse mobiiltelefoni kaudu patsiente ei registreerita ning  ka tehtud registreerimisi ei tühistata.

Silmaarsti ja kirurg-uroloogi vastuvõtt Jõgeval aadressil Piiri 1, registreerimine E-K 8.00-15.00,N ja R 09.00-16.00 ( osadel reedetel graafiku alusel) Tel: 77 66 243  või veebilehelt püsivalt : https://www.veebiregistratuur.ee/#/43/( samas saab kuni 24 tundi enne registreeritud vastuvõtu aega vastuvõttu tühistada ). Vajalik on ID kaardi või mobiil-ID olemasolu.Teist isikut seoses ühinemisega üleriigilise digiregistratuuriga saab registreerida ainult siis kui teine isik on registreerija alaealine laps või hooldatav. Saadetud e-kirjade kaudu ja asutuse mobiiltrelefoni kaudu  patsiente ei registreerita ning ka tehtud registreerimisi ei tühistata.

Silmaarsti vastuvõtt Põltsamaal, aadressil Lossi 47. Vastuvõtule registreerimine tel: 7751453 vastuvõtu ajal   või veebilehelt püsivalt : https://www.veebiregistratuur.ee/#/43/( samas saab kuni 24 tundi enne registreeritud vastuvõtu aega vastuvõttu tühistada ). Vajalik on ID kaardi või mobiil-ID olemasolu.Teist isikut seoses ühinemisega üleriigilise digiregistratuuriga saab registreerida ainult siis kui teine isik on registreerija alaealine laps või hooldatav.   Asutusele saadetud e-kirjade kaudu ja asutuse mobiiltelefoni kaudu patsiente ei registreerita ning  ka tehtud registreerimisi ei tühistata.


 Saatekiri

Silmaarsti vastuvõtule pöördumiseks ei ole vaja saatekirja.

Kirurg ­ uroloogi vastuvõtule registreerimiseks on vajalik perearsti või teise eriarsti elektroonne saatekiri. Juhul, kui Eesti Haigekassas ravikindlustatud patsiendil puudub nõutav saatekiri või ta soovib tervishoiuteenust väljaspool ravijärjekorda, on võimalik pöörduda eriarsti poole, tasudes kogu teenuse eest ise. Tasuliste teenuste hinnakiri on haigekassa hinnakiri koefitsiendiga 1,0.

Eriarsti poole pöördumiseks ei ole saatekirja vaja ka eraõiguslikus kindlustusseltsis ravikindlustatud isikul.

Vastuvõtule tulles palume kaasa võtta:

  • isikut tõendav pildiga dokument (pass / ID kaart / juhiluba)
  • kirurg-uroloogi vastuvõtu korral perearsti elektroonne saatekiri 
  • visiiditasu 5 € (tasuda saab ainult sularahas)

Visiiditasu

Visiiditasu on 5 € (tasuda saab ainult sularahas)

Viisiditasust on vabastatud:

  1. Alla 2 aastased lapsed
  2. Rasedad alates 12.­ndast rasedusnädalast vastava tõendi ettenäitamisel

Kroonilistelt haigetelt, kes on tagasikutsutud, võetakse visiiditasu üks kord kvartalis.

Registreeritud vastuvõtu tühistamine

Registreeritud vastuvõtule mitteilmumisest tuleb ette teatada vähemalt 24 tundi enne vastuvõtu aega. Etteteatamise kohustuse täitmatajätmisel on järgmisel visiidil visiiditasu suurus kahekordne. Kahele registreeritud visiidile mitteilmumise korral registreeritakse patsient uuesti vastuvõtule alles pärast võlgnevuste tasumist. Veebiregistratuuris registreerujad peavad samas keskkonnas aja tühistama kuni 24 tundi enne registreeritud vastuvõtu aega.  Asutusele saadetud e-kirjade kaudu ja asutuse mobiiltelefoni kaudu  patsiente ei registreerita ning ka tehtud registreerimisi ei tühistata.