Jõgeva Eriarstid

 Silmaarsti ja kirurg-uroloogi vastuvõtud toimuvad alates 15. juunist 2023 uues asukohas Piiri tn 1 (endine Ühisgümnaasiumi hoone) I korrusel. Sisenemine parempoolse hoone tiiva koridorist. Ratastooliga sisenemine  peauksest.  Visiiditasu 5€ saab tasuda ainult sularahas.

Eriarstide vastuvõtt toimub Tervisekassa lepingu alusel. 

Silmaarsti vastuvõtt E-K 8.00-14.00; mõnel  R 9.00-16.00 ja laupäeval 08.00-.16.00;   

Vastuvõtule registreerimine tel. 776 6243 või veebiregistratuurist (vajalik on ID kaardi, smart ID  või mobiil-ID olemasolu). Teist isikut seoses ühinemisega üleriigilise digiregistratuuriga saab registreerida ainult siis kui teine isik on registreerija alaealine laps või hooldatav). Samas saab kuni 24 tundi enne registreeritud vastuvõtu aega vastuvõttu tühistada. Asutusele saadetud e-kirjade kaudu ja asutuse mobiiltelefoni kaudu  patsiente ei registreerita ning ka tehtud registreerimisi ei tühistata.

Kirurg-uroloogi vastuvõtt E,T,K 08.00-14.00; 
Vastuvõtule registreerimine tel. 776 6243 või veebiregistratuurist (vajalik on ID kaardi, Smart ID või mobiil-ID olemasolu). Teist isikut seoses ühinemisega üleriigilise digiregistratuuriga saab registreerida ainult siis kui teine isik on registreerija alaealine laps või hooldatav). Samas saab kuni 24 tundi enne vastuvõtu aega vastuvõttu tühistada. Asutusele saadetud e-kirjade kaudu ja asutuse mobiiltelefoni kaudu patsiente ei registreerita ning ka tehtud registreerimisi ei tühistata.

Vaata kaarti
Vajuta "Näita kaarti", et nõustuda Google'i privaatsuspoliitikaga ning näha kaarti.